Styrelse & förtoendevalda

  Dennis Wesselhoff
  Ordförande
  Ansvarig för kontakt med RPS & andra myndigheter. Informationsansvarig.
  Telefon: 0322-10169, 072-9867540
  E-post: dennis.wesselhoff@ordningsvakt.se
  Magnus Carlsson
  Ledamot
  Vice ordförande, försäkringsansvarig.
  Telefon: 076-2456474
  E-post: magnus.carlsson@ordningsvakt.se
  Åke Johansson
  Ledamot
  Kassör, medlemsregister
  Telefon: 0140-600 36, 070-7411368
  E-post: ake.johansson@ordningsvakt.se
  Jan Höglund
  Ledamot
  Sekreterare, informationsansvarig
  Telefon: 0303-74 70 14, 070-2138727
  E-post: jan.hoglund@ordningsvakt.se
  Stefan Meri
  Ledamot
  Vice sekreterare
  Telefon:
  E-post: stefan.meri@ordningsvakt.se
  Rickard Lank
  Ledamot
  Hemsida/IT, Facebookansvarig
  Telefon:
  E-post: rickard.lank@ordningsvakt.se
  Thomas Olesen
  Suppleant
  Uniform & utrustningsansvarig
  Telefon:
  E-post: thomas.olesen@ordningsvakt.se
  Björn Sällberg
  Suppleant
 
  Telefon:
  E-post: bjorn.sallberg@ordningsvakt.se
  Mikael Bergh
  Suppleant
  Biträdande kontakter med myndigheter, biträdande uniform & utrustningsansvarig
  Telefon:
  E-post: mikael.bergh@ordningsvakt.se
  Lars Eddebring
  Suppleant
 
  Telefon:
  E-post: lars.eddebring@ordningsvakt.se
  Fredrik Wallh
  Revisor
 
  Telefon:
  E-post:
  Clas-Göran Malm
  Revisor
  Revisorssuppleant
  Telefon:
  E-post:
  Roger Winterqvist
  Valberedning
  Sammankallande
  Telefon:
  E-post:
  Jan-Erik Hedberg
  Valberedning
 
  Telefon:
  E-post:
  Frank Hindström
  Valberedning
 
  Telefon:
  E-post: